Všeobecné podmínky Věrnostního programu Voknokarta

Věrnostní Voknokartu lze zřídit u obsluhy za poplatek 19 Kč na provozovnách Hladový Vokno České Budějovice.

Při zřízení Voknokarty zákazník o sobě nezanechává žádné osobní údaje, dostává od obsluhy zakoupenou plastovou Voknokartu, na níž je čárový kód, který slouží pro její identifikaci, se kterou bude následně sbírat výhody z nákupů v Hladových Voken České Budějovice.

Voknokarta je vydávána v plastové podobě, zákazník si ji může vyfotit a fotku používat v tiskové nebo mobilní podobě pro načítání bodů plus při objednávce nad 200 Kč dostane jedno malé pití od Coca-Coly zdarma, za každých dalších utracených 200 Kč pak další jedno malé pití zdarma. 

Fotka plastové Voknokarty musí být zřetelná, aby bylo jasné, že se jedná o skutečnou fotku zákazníka. Tato fotka Vokno karty bude akceptována naší obsluhou jen při nákupu a sbírání výhod akce pití nad 200 Kč zdarma, nikoliv při platbě body, při platbě body musí platba proběhnout pouze plastovou Voknokartou z důvodu bezpečnosti identifikaci uživatele.

 

Při předložení a následném naskenování Voknokarty, načteme při nákupu jídla na její konto body. 

(10 Kč z každého jídla = 1 bod a 1 bod = 1 Kč)

 

Nasbíranými body lze při předložení naší obsluze a následném naskenování plastové Voknokarty platit objednávku.

Při platbě body musí mít zákazník u sebe svou plastovou Voknokartu, nikoliv mobilní či tiskovou podobu. (zdůvodněno výše)

Plastová Voknokarta slouží jako větší ochrana nasbíraných bodů zákazníka a pouze s ní lze platit objednávku body.

Platit body jde pouze s kompletovanými produkty a nápoje námi nabízené v menu Hladovýho Vokna, příplatky za suroviny extra nelze platit body, pouze penězi.

Při platbě body, musí stav bodů na plastové Voknokartě být alespoň ve výši vybraného kupovaného produktu, nelze kus jednoho produktu platit body a kus penězi.

Minimálně lze zaplatit jeden produkt body celý, druhý či další se může platit penězi a za ty sbírat další body.

Maximální možná denní výše útraty nasbíraných bodů z plastové Voknokarty je 1000 bodů (1000 Kč).

 

Ztrátu plastové Voknokarty nelze nahradit.

Ztrátu zákaznické plastové Voknokarty nelze znovu obnovit a s případným nasbíraným počtem bodů na jejím kontě nelze platit v žádné jiné podobě.

 

Zákazník si může zdarma u obsluhy zažádat o výměnu své opotřebované plastové Voknokarty za novou. Starou Voknokartu mu obsluha vezme a vydá mu zdarma novou, na kterou se do druhého dne převede její účet.

 

Hladový Vokno si vyhrazuje právo Věrnostní program Voknokarta, kdykoliv bez náhrady ukončit. 

 

Hladový Vokno je oprávněno kdykoli změnit tyto podmínky. Pokud není uvedeno jinak, jsou změny účinné okamžikem jejich zveřejnění na www.hladovyvokno.cz. Poté, co nové podmínky nabydou účinnosti, má se za to, že člen se změnou podmínek souhlasí a to okamžikem použití karty při platební transakci v provozovnách Hladový Vokno.

 

Tyto Všeobecné podmínky členství ve Věrnostním programu Voknokarta jsou platné a účinné

od 4. března. 2023.